O_Firmie|Oferta|Infrastruktura|Kontakt
wirtualizacja oparta na vSphere4
 
 Oferta
 
o

Jeżeli szukasz kolejnej oferty VPS opartej o parawirtualizację lub kontenery źle trafiłeś.

Waw.Net.Pl wybrał najbardziej dojrzałą platformę wirtualizacyjną obecnie dostępną na rynku - VMware vSphere. Dzięki temu możemy oferować rozwiązanie klasy ENTERPRISE wiodącą zarówno pod względem stabilności, wydajności jak i skalowalności.

Naszym celem nie jest masowa sprzedaż maszyn wirtualnych o niskich parametrach, ale skupienie się na bardziej wymagających klientach i dostarczanie zindywidualizowanych rozwiązań w korzystnym stosunku jakość/cena. Technologia VMware Virtual Infrastructure sprawia, że wirtualne środowisko w wielu wypadkach stanowi dużo lepszą alternatywę niż dedykowany hardware co potwierdza to ciągle rosnąca ilość rozwiązań mission-critical pracujących w oparciu o wirtualną infrastrukturę.

 


o

Nietypowe wymagania nie stanowią dla nas problemu - zapewniamy środwiska "szyte na miarę".
 

o

Połączenie technologii VMware z lokalizacją sprzętu w jednym z najnowocześniejszych polskich Centrum Danych ATMAN THINX w Warszawie pozwala z sukcesem realizować nasz cel.

 

o

Dane wszystkich maszyn wirtualnych co 3 godziny są replikowane na zapasową macierz dyskową. Połączenie tego rozwiązania z kopiami migawkowymi wykonywanymi co 1 godzinę, przechowywanymi przez 3 dni daje gwarancję bezpieczeństwa danych Klientów. Istnieje możliwość bezpłatnego wykonania 1 próby odtworzeniowej każdej maszyny wirtualnej raz na miesiąc.


o

Rozpoczynając współpracę z Waw.Net.Pl nie musisz już dłużej martwić się o limity transferu danych. Wybrany przez nas model zakłada, że Klient może wykorzystać wykupione pasmo w dowolny sposób, bez jakichkolwiek ograniczeń (poza wyjątkami sprecyzowanymi w regulaminie usługi). Od teraz brak niespodzianek - masz 100% pewności co do wysokości następnej faktury. Nie musisz również martwić się o jakość naszych łączy - bezpośredni dostęp do węzła wymiany ruchu THINX (AC-X) gwarantuje najlepsze ścieżki do większości polskich operatorów. Routing BGP zapewnia sieci Waw.Net.Pl redundantny dostęp do Internetu.

 

o

Dzięki zastosowaniu pełnej wirtualizacji (Full Virtualization) na naszych serwerach możesz zainstalować dowolny system operacyjny samodzielnie. Twój OS pod względem funkcjonalnym będzie pracować w wirtualnym środowisku DOKŁADNIE tak samo, jak na zwykłym sprzęcie. Na etapie składania zamówienia informujesz nas o rodzaju i wersji swojego systemu operacyjnego a w chwili instalacji w Twoim wirtualnym CDROM będzie znajdować się wersja instalacyjna właśnie tego systemu. Jeżeli będziesz chciał skorzystać z komercyjnego OS możesz przesłać do nas ISO wersji instalacyjnej tego systemu poprzez FTP.

 

oZapewniamy możliwość przetestowania usługi w razie chęci zawarcia umowy na czas określony.
»Wyceń serwer
Pamięć operacyjna

Procesor

Przepustowość łącza Pamięć masowa