O_Firmie|Oferta|Infrastruktura|Kontakt
wirtualizacja oparta na vSphere4
 
 Oferta
 
Nasza oferta| Rodzaje usług | Usługi dodatkowe
o
Dzierżawa serwerów wirtualnych na platformach współdzielonych (pojedyncze maszyny wirtualne)

Usługa dzierżawy pojedynczych maszyn skierowana jest do podmiotów potrzebujących pojedynczej maszyny o ściśle określonym i gwarantowanym dostępie do zasobów sprzętowych oraz ściśle określonym, gwarantowanym paśmie połączenia z siecią Internet. Jest to odpowiednik klasycznego serwera dedykowanego z tą różnicą, że w szybkim czasie ilość zasobów może być zwiększana w miarę potrzeb. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskiwana jest znacznie większa elastyczność niż w przypadku fizycznego sprzętu z zachowaniem podobnego poziomu wydajności.

Do każdego serwera przyznawana jest pula publicznych adresów IP, dostęp do konsoli serwera (VMware WebAccess) oraz przestrzeń na serwerze backupu. Dla wymagających większego poziomu bezpieczeństwa możliwe jest przydzielenie separowanej podsieci dla maszyny wirtualnej oraz uruchomienie filtrowania pakietów zgodnie z wymaganiami Klienta.
o >Dzierżawa prekonfigurowanych, dedykowanych systemów bazowych (dedykowany serwer z zainstalowanym oprogramowaniem do wirtualizacji)

Usługa dedykowanych systemów bazowych skierowana jest dla podmiotów potrzebujących pełnej kontroli nad wirtualną infrastrukturą oraz puli dedykowanych zasobów sprzętowych na wyłączność. W ramach tej usługi klient otrzymuje sprzęt certyfikowany z oprogramowaniem VMware, umieszczony w Centrum Danych ATMAN oraz wsparcie w konfiguracji i administracji platformą wirtualizacyjną.
o
Dzierżawa dedykowanych środowisk wirtualnych (wiele maszyn wirtualnych, dedykowana konfiguracja środowiska sieciowego) – Virtual Cloud Computing

Usługa dedykowanych środowisk wirtualnych jest analogią serwerów wirtualnych na platformach współdzielonych z tą różnicą, że w tym wypadku udostępniane są zasoby obejmujące więcej niż jedną maszynę, dedykowane środowisko sieciowe z dedykowanym systemem firewall. Przy wykorzystaniu dedykowanej sieci IP VPN klient może uzyskać wysokiej jakości, bezpieczny dostęp do swojej wirtualnej infrastruktury.

o Dzierżawa dedykowanych środowisk typu Disaster Recovery Center

Usługa Disaster Recovery Center polega na odwzorowaniu określonej części lub całości środowiska klienta oraz zapewnieniu mechanizmów pozwalających na utrzymanie ciągłości pracy (lub minimalizacji czasu niedostępności) kluczowych systemów IT klienta.


»Wyceń serwer
Pamięć operacyjna

Procesor

Przepustowość łącza Pamięć masowa